Kto
image
 • imageCoach
 • imagePsychiatra
 • Psychodietetyk
 • imagePsycholog
 • Psycholog Sportowy
 • imagePsycholog dziecięcy
 • Psychoterapeuta
 • Seksuolog
 • Trener biznesu
 • imageTrener mentalny
 • Trener mindfulness
 • Wellbeing
Gdzie
image
image

Dominika Kowalewicz

Kowalewicz - Doradztwo Marketingowe

5.0/517 Opinie
 • Jestem certyfikowaną trenerką, ekspertką ds. marketingu, wizerunku oraz strategii marketingowej i biznesowej 
 • Posiadam 20 – letnie doświadczenia, zdobyte w branży interaktywnej, medialnej, finansowej, budowlanej i rekrutacyjnej 
 • Moją pasja jest rozwój. Teraz zdobytym doświadczeniem i wiedzą chcę się dzielić z Tobą:)
 • Zajmuję się doradztwem marketingowym. Prowadzę indywidualne konsultacje, warsztaty i szkolenia 
 • Ukończyłam m.in. podyplomowe studia Executive MBA z akredytacją Apsley Business School London oraz Program Digital Marketing Strategy na The University of Edinburgh 
 • Chcesz zbudować markę osobistą lub zacząć komunikować się  efektywnie w internecie? Potrzebujesz stworzyć marketing w Twojej firmie, który przełoży się na wskaźniki sprzedażowe i wizerunkowe? Czujesz, że nie możesz iść do przodu, bo brakuje Ci skutecznej strategii? Potrzebujesz szkolenia dla siebie lub firmy? Skontaktuj się ze mną! 

Cennik

Opinie

17 Opinie dla Dominika Kowalewicz

image
fundacja5 1 Opinie
Bardzo merytoryczne i profesjonalne szkolenie.
5.0

Miałam przyjemność współpracować z Dominiką Kowalewicz w ramach realizacji projektu Integracyjny Program Liderski. Uczestnicy bardzo pozytywnie odebrali przeprowadzone szkolenia, podkreślali profesjonalizm oraz przygotowanie merytoryczne Dominiki. Podkreślali w informacjach zwrotnych, że potrafi budować relacje i zainteresować przekazywaną wiedzą. Z całym przekonaniem polecam współpracę z Dominiką Kowalewicz. My również zamierzamy ją kontynuować. Dr Monika Mularska-Kucharek – prezes zarządu Fundacji Łódzka Akademia Kobiecości.

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 1
Komunikacja w Internecie
5.0

Polecam serdecznie kompetentną trenerkę jaką niewątpliwie jest Dominika. Fachowa wiedza, poparta doświadczeniem to jedno, ale przystępny sposób przekazywania informacji i szkolenie skrojone na miarę to druga niezmiernie istotna sprawa. Szukasz szkolenia dostosowanego do twoich potrzeb to jest to właściwy adres.

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 1
ania.ryman56 1 Opinie
polecam szkolenie
5.0

W przyjazny sposób i z dużą otwartością przekazana wiedza na temat tworzenia persony do biznesowych fanpage w social mediach. Z uważnością poruszane tematy, które są ważne przy tworzeniu strategii marki. Przy okazji duża integracja i stworzenie przyjaznej atmosfery wymiany myśli.

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 1
Doświadczenie to podstawa w dzkoleniach
5.0

Mialam okazję pracować z Dominiką przy szkoleniu z marki osobistej i wiem jaka jest zorganizowana na każdym etapie pracy. Najważniejsze jest doświadczenie w tym co się przekazuje ludziom ale również sposób mówienia, chęć pomocy, profesjonalny wizerunek. Dominika ma to wszystko. Bardzo polecam!

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 1
Świetny warsztat online
5.0

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztacie Dominiki „Chcesz się efektywnie komunikować w internecie?” Bardzo konkretny warsztat, który pozwolił mi na zweryfikowanie i usprawnienie mojej komunikacji w mediach społecznościowych. Bardzo dziękuję Dominika i polecam wszystkim!

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 1
Opinia na temat szkolenia
5.0

Byłam na jednym ze szkoleń Pani Dominiki wspaniały człowiek z wielką wiedzą. Na szkoleniu była miła otwarta atmosfera, która dawała motywację dla osób niepewnych swojej wartości i dzięki czemu można było poczuć się dowartościowanym i wynieść maksimum wiedzy pomocnej do stworzenia swojej marki. Polecam serdecznie

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 0
Wartościowe szkolenie
5.0

Dominika w mojej ocenie jest ekspertem w tym co robi. Do tego jest to osoba bardzo ciepła, przystępna, zawsze uśmiechnięta oraz pomocna. Cieszę się, że ją poznałam i mogłam być na szkoleniu, które prowadziła. Co prawda nie wdrożyłam jeszcze wszystkich zaleceń, ale na wszystko potrzeba czasu. Polecam każdemu jej szkolenia oraz indywidualne konsultacje!!!

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 1
jnawrocka45 1 Opinie
Polecam warsztaty z marki osobistej
5.0

Warsztaty z marki osobistej premium to najlepiej zainwestowany w siebie czas. Dominika Kowalewicz, w roli szkoleniowca czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Jest nad wyraz profesjonalna, przygotowana pod każdym względem, zarówno z teorii, jak i zajęć praktycznych. Fantastyczne warsztaty, godne polecenia.

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 1
kontakt80 1 Opinie
Polecam współprace z Dominiką
5.0

Potrzebujesz marketingu na miarę dzisiejszych czasów? Polecam Dominikę pomogła mi ocenić moja bierzącą sytuację. Dostałam wskazówki dzięki nim mama ulepszyć mój marketing i widoczność w social mediach. Dominika, dziękuję bardzo za konsultację ❤️

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 1
e.trybulak16 1 Opinie
Szkolenie: MARKA OSOBISTA
5.0

ŚWIETNE SZKOLENIE DLA KLUBU BIZNESOWEGO. WIELE NOWYCH ZAGADANIEŃ, O KTÓRYCH NIE MYŚLIMY W BUDOWANIU SWOJEGO WIZERUNKU, ZOSTAŁO PORUSZONYCH PRZEZ DOMINIKĘ. DZIELI SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ I DAJE MNÓSTWO WSKAZÓWEK. POLECAM SERDECZNIE,

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 2
Najlepsze szkolenia na którym byłam!
5.0

Polecam z ręką na sercu Panią Dominikę, nie samowita wiedzą i profesjonalizm. Pani Dominika to cudowna kobieta!

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 4
Szkolenie z budowania marki
5.0

Polecam szkolenie. Duża dawka wiedzy, która należy sobie regularnie przypominać.

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 3
10792090 1 Opinie
Niesamowite doświadczenie
5.0

Jako kobieta, chciałabym wyrazić moją ogromną radość i zadowolenie z udziału w warsztacie komunikacji internetowej. To było niesamowite doświadczenie, które na wiele sposobów przyczyniło się do mojego rozwoju osobistego i zawodowego.

Czy ta opinia była ...? Interesująca 0 Zabawna 0 Lubię to 4
Dowiedziałam się JAK przygotować się na własny webinar.
5.0

Skorzystałam z konsultacji ponieważ niebawem startuję ze swoim pierwszym webinarem online. Dominika dokładnie przedstawiła mi co powinnam poprawić na swoim instagramie oraz Facebooku aby do czasu webinaru wyglądał bardziej profesjonalnie. Dostałam wskazówki co powinnam przygotować na webinar, z jakiej platformy warto skorzystać, o czym należy pamiętać oraz jak przygotować się wizualnie. Polecam 🙂

Czy ta opinia była ...? Interesująca 1 Zabawna 0 Lubię to 3
Acyniak586 1 Opinie
To było fantastyczne i bardzo merytoryczne szkolenie prowadzone przez Dominikę
5.0

Bardzo duża dawka wiedzy i doświadczenia przekazana w sposób lekki i zrozumiały. Szkolenie pozwoliło mi otworzyć się na nowe i doprecyzować moją personę. Dominika wie, co robi?

Czy ta opinia była ...? Interesująca 1 Zabawna 0 Lubię to 2
serdecznie polecam!
5.0

Serdecznie polecam usługi Dominiki. Brałam udział w szkolenie, które prowadziła i byłam pod wielkim wrażeniem jej umiejętności i zaangażowania. Jej profesjonalizm i wiedza były niezwykle imponujące. Wszyscy, którzy będą mieli okazję z nią współpracować, na pewno będą zadowoleni z efektów!

Czy ta opinia była ...? Interesująca 1 Zabawna 0 Lubię to 2
km.aleksiuk19 1 Opinie
Wspaniale szkolenie. Świetna prowadząca! Inspirujące środowisko pracy!
5.0

Dominika to profesjonalistka z krwi i kości. Oprócz tego że ma niebywałą wiedzę i zapal, widać że w pracę wkłada serce i to jej pasja. Wspaniałe merytoryczne szkolenie, bardzo atrakcyja cena (!) super ćwiczenia praktyczne i pomocne. Prowadząca wspolpracujaca i dsielaca się chętnie wiedzą merytoryczna i praktyczna. Polecam każdemu!

Czy ta opinia była ...? Interesująca 1 Zabawna 0 Lubię to 3

Galeria

Wideo

Wydarzenia

image