Kto
image
 • imageCoach
 • imagePsychiatra
 • Psychodietetyk
 • imagePsycholog
 • Psycholog Sportowy
 • imagePsycholog dziecięcy
 • Psychoterapeuta
 • Seksuolog
 • Trener biznesu
 • imageTrener mentalny
 • Trener mindfulness
 • Wellbeing
Gdzie
image
image

FAQ

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Znajdziesz u nas specjalistów: 

Psychologa, psychiatrę, psychoterapeutę, coacha, coacha biznesu, trenera mentalnego, terapeutę, diet coacha, coacha rodzicielstwa, seksuologa, specjalistów od marketingu, od zarządzania, od komunikacji, od sprzedaży, od obsługi klienta, wellbingu. Pełną listę znajdziesz na tu.

Tak. Specjalista posiadający dokument, potwierdzający jego kwalifikację wgrywa na swoją wizytówkę, aby pacjent miał go do wglądu. Taki specjalista otrzymuje od nas certyfikat autentyczności.

Portal umożliwia klasyfikację specjalistów pod kątem specjalizacji bądź wybranej tematyki. Ponadto każdy specjalista posiada ocenę przeprowadzonych za pośrednictwem portalu konsultacji i szkoleń, dzięki czemu wybór najlepszego specjalisty jest łatwiejszy,

Pamiętaj, że wybór dobrego specjalisty zależny jest od tego, w jakim zakresie poszukujesz specjalisty. Sprawdź dokładnie opis interesującego Cię terapeuty,jego usługi i zakres szkoleń. Możesz przeprowadzić również rozmowę za pośrednictwem portalu, która pomoże Ci rozwiać swoje wątpliwości względem jego oferty bądź osoby.

Ocen mogą dokonywać osoby, które skorzystały z usług specjalistów bądź umówiły się na konsultację przez portal.

Wchodząc w wizytówkę specjalisty, po prawej stronie znajduje się formularz kontaktowy, który umożliwi bezpośrednią konwersację z wybranym specjalistą.

Każdy specjalista posiada swój cennik, który udostępnia na swojej wizytówce. Możesz w niej zobaczyć konkretną cenę lub zakres cen danej usług.

Portal nie dolicza swojej prowizji, ustalona cena ze specjalistą jest ceną końcową wybranej usługi. 

Forma spotkania ze specjalistą ustalana jest indywidualnie. Może to być spotkanie w gabinecie, w siedzibie firmy. Konsultacja, jak i terapia może również odbyć się online, dzięki  czemu można wybrać najlepszego specjalistę bez ograniczeń terytorialnych. 

Płatność za konsultacje, terapię czy szkolenie nie odbywa się przez portal. Forma płatności ustalana jest indywidualnie ze specjalistą. Większość terapeutów umożliwia płatności gotówkowe, jak i bezgotówkowe.

Portal nie ingeruje w płatności oraz nie pobiera prowizji za umówione spotkania.

Tak, poprzez bezpośredni kontakt ze specjalistą.

Tak, portal nie ingeruje w konwersację ze specjalistą. Portal posiada również szereg zabezpieczeń, aby w konwersacje, jak i dane zawarte w portalu nie miały wglądu osoby trzecie.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji online, nie jest to jednakże jedyna możliwa forma spotkania. Każdy specjalista indywidualnie określa dostępne formy, dzięki czemu masz możliwość wybrania takiego, który umożliwia Ci interesująca Cię formę terapii.

ABC PSYCHOTERAPII

Psycholog to osoba, która uzyskała tytuł magistra psychologii. Psychoterapeuta, aby uzyskać owy tytuł, musi dodatkowo ukończyć 4-letnie szkolenie w placówce rekomendowanej przez organizacje skupiające ekspertów zdrowia psychicznego. Podstawową różnicą między dwoma tytułami jest zakres pomocy pacjentowi. Psycholog udziel doraźnego wsparcia w zakresie codziennego funkcjonowania, nie może on jednak prowadzić długoterminowej terapii, którą zajmuje się psychoterapeuta.

Na skuteczność psychoterapii wpływa wiele czynników. Jednakże badania pokazują, że przy zbudowaniu odpowiedniej relacji między psychoterapeutą a pacjentem może być ona o wiele skuteczniejsza niż wyłączne leczenia farmakologiczne. To dobry sposób, aby pomóc sobie w depresji, jak i innych zaburzeniach.

Przy wyborze odpowiedniego psychiatry, psychologa czy psychoterapeuty warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy posiada on potrzebne kwalifikacje, jak i czy prowadzi on czynną praktykę. Warto również sprawdzić specjalizację, którą się zajmuje, aby mieć pewność, że zajmuje się on zaburzeniem, które masz zdiagnozowane bądź u siebie podejrzewasz, jak np.: uzależnienia, ADHD, schizofrenia czy autyzm. 

Portal umożliwia specjaliście dokładny opis swoich usług i specjalizacji, dzięki czemu możesz zapoznać się z nim, dokonując wyboru. Ponadto możesz wyszukiwać specjalistów również po cenie i lokalizacji.