Kto
image
 • imageCoach
 • imagePsychiatra
 • Psychodietetyk
 • imagePsycholog
 • Psycholog Sportowy
 • imagePsycholog dziecięcy
 • Psychoterapeuta
 • Seksuolog
 • Trener biznesu
 • imageTrener mentalny
 • Trener mindfulness
 • Wellbeing
Gdzie
image
image

Radosława Marta Kasprowicz

 

Dodaj opinię jako pierwszy

Przywiązuję wagę do rozwijania uczciwej, jawnej i pomocowej więzi. Reaguję, nie tkwię w sztywnej pozie i mam dużo szacunku dla osób, które potrafią sięgnąć po pomoc i zmieniać własne życie na własnych warunkach. Najważniejsze jest zaangażowanie w kontakt między nami, ponieważ najważniejszym czynnikiem decydującym o rezultatach jest jakość relacji terapeutycznej, ale także nurt, a raczej łączenie nurtów czyli podejście integratywne, egzystencjalne i holistyczne do klienta. Nie zostawiam pacjentów po sesjach: kontakt mailowy, smsowy, telefoniczny …możesz na mnie liczyć.

Wykształcenie: psychologia społeczna, psychodietetyka – szkolenia terapeutyczne, psychoterapia uzależnień behawioralnych – studia podyplomowe. Studia doktoranckie: fenomenologia, kognitywistka – rozprawa na temat przekraczania granic w kulturze: depersonalizacja, dezintegracja. Antropologia kulturowa – studia magisterskie (mechanizmy kulturowe).
Daję świadectwo własnym życiem ucząc jak być człowiekiem, tak jak „uczę maszyny” jako konsultant firm cyfrowych. Być ludzkim – to zadanie do wykonania. Znaleźć sposób na życie, w społeczeństwie. Długo się tego uczyłam i uczę nadal, także dzięki terapii własnej w której jestem w ramach superwizji. Mam 44 lata ciągłego rozwoju: raz w dół, raz w górę, ważne aby być tego świadomym – uczyć się z sukcesów i porażek.

Sceptycyzm wobec tego, co się wydarza wytwarza dystans, który chroni przed bezsensem istnienia ucząc jak ważne są imponderabilia życia, a to także dzięki wiedzy ścisłej z zakresu mechaniki kwantowej, która jest moją pasją i niewyczerpanym źródłem myślenia krytycznego.
Posiadam także – co dość istotne – poczucie humoru. Ironia to wspaniałe narzędzie radzenia sobie z myślami, emocjami, zachowaniem.
Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, dialektycznym, skoncentrowanym na rozwiązaniach oraz mindfulness – filozofia buddyjska z jej podważaniem tzw. oczywistości także spełnia wymogi terapeutyczne, ale nasze zachodnie starożytne nurty filozoficzne też dają radę – stoicyzm, epikureizm, triada etyczna: mądrość, dobro, piękno. Jestem także po szkoleniu trenerskim z analizy transakcyjnej oraz teorii schematów.

Na co dzień opiekuję się potrzebującymi zwierzakami, mężem, mamą oraz ogrodem :). Jestem miłośniczką natury jak i technologii. Niby przeciwieństwa, ale właśnie z takich rzeczy złożone jest życie. Różnica/podobieństwo, natura/kultura, przyciąganie/odpychanie, powaga/humor – zasada kontrastu, komplementarności.
Jeśli mi zaufasz pomogę Ci zrozumieć dlaczego myślisz tak jak myślisz, czujesz tak jak czujesz, działasz tak jak działasz oraz w zmianie tych schematów jeżeli są dysfunkcyjne.
Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego terminu napisz do mnie martulula@wp.pl

Cennik

Opinie

Galeria

Wideo

Wydarzenia

image