Kto
image
 • imageCoach
 • imagePsychiatra
 • Psychodietetyk
 • imagePsycholog
 • Psycholog Sportowy
 • imagePsycholog dziecięcy
 • Psychoterapeuta
 • Seksuolog
 • Trener biznesu
 • imageTrener mentalny
 • Trener mindfulness
 • Wellbeing
Gdzie
image
image

Małgorzata Jędrzejczyk

Coach

Dodaj opinię jako pierwszy

Masz już wszystko…

Uwierzysz w to?

Nie potrzebujesz niczego z zewnątrz aby być spokojnym i szczęśliwym. Żadna też przyszłość ani wydarzenie tego nie załatwi. Nie potrzebujesz setek przeczytanych i przeanalizowanych książek rozwojowych ani nawet sumiennie wdrożonych w życie wskazówek w nich zawartych. Ani szkoleń, kursów, procesów, nawet coachingowych. Owszem, to wszystko może pomóc na jakimś etapie. Może pomóc zaufać sobie.

Ale tak naprawdę potrzebujesz tylko siebie i wiary w siebie.

Nazywam się Małgorzata Jędrzejczyk, jestem akredytowanym coachem ACC ICF.

Pokażę Ci, że masz więcej niż Ci się wydaje.


Mam świadomość tego, że każdy jest wyjątkowy. Dla każdego na określony czas w życiu coś innego jest dobre. Pozwalam ludziom dojść do tego samodzielnie –  tylko wtedy to ma sens! Dlatego coaching jest dla mnie idealnym, uniwersalnym narzędziem, zawsze skrojonym na miarę chwili i sytuacji danego człowieka. Nie dzielę coachingu na rodzaje, bo uważam, że wszystkie sfery życia na siebie wpływają i trudno sztucznie je rozdzielać. Moją  specjalizacją jest po prostu uważność na drugiego człowieka, takiego, jakim w danej chwili jest. Pracuję  z każdym tematem, z którym przychodzi Klient.

Traktuję sesję coachingową jako specjalne wydarzenie – doświadczenie, zrozumienie drugiego człowieka. Moim celem jest jak najszybsze dodanie Klientowi skrzydeł, zaufania i wiary w siebie,  aby mógł polecieć samodzielnie.

Jestem absolwentką Praktycznych Studiów Umiejętności Coachingowych (Instytut Mukoid Komunikacja dla Rozwoju), które ukończyłam 13 września 2020r.

29 sierpnia 2023r. uzyskałam akredytację największej i najbardziej renomowanej organizacji coachingowej na świecie, International Coaching Federation, w stopniu ACC (Associate Certified Coach ICF). Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym ICF i poddaję swoją pracę superwizji.

Zapraszam na sesje!

Oferta:

Wstępna sesja/spotkanie – czas trwania ok. 1h – bezpłatnie

Podczas takiego spotkania przedstawiam zasady coachingu i mogę zaprezentować przykładowe ćwiczenia/pytania. Klient i coach decydują o dalszej współpracy. Wstępna sesja jest niezobowiązująca.

Pojedyncza sesja coachingowa – czas trwania ok. 1-1.5h – 200zł

Pakiet 3 sesji coachingowych – 550 zł

Pakiet 6 sesji coachingowych – 1100zł

Na pierwszą, zapoznawczą sesję bardzo chętnie umawiam się w kawiarni na Ursynowie w Warszawie. Opcja online jest również możliwa. Sesje coachingowe prowadzone są w gabinecie na Ursynowie („Psycholokum”, ul. Żabińskiego 2) lub online.

Godziny i częstotliwość sesji – do ustalenia indywidualnie

Opinie

Bardzo miło wspominam sesje coachingowe z Małgosią Jędrzejczyk. Przypadły one na czas, kiedy zdecydowałam się na zupełnie nowe dla mnie wyzwanie, jakim było prowadzenie bloga. Pobudzające do myślenia pytania Małgosi pomogły mi zrozumieć motywy mojego działania i ocenić spójność moich celów z wyznawanymi przeze mnie wartościami. Dzięki rozmowom z Małgosią wzrosła moja wiara we własne możliwości, bo zobaczyłam sytuację z przeszłości, gdzie potrafiłam już przekroczyć swoje ograniczenia. Zwiększyła się moja motywacja do działania. Poza tym Małgosia potrafi stworzyć atmosferę pełną otwartości, życzliwości i akceptacji. Sesje z Małgosią były dla mnie czystą przyjemnością.

Ania

Kiedy myślę jaką największą wartość mają dla mnie spotkania z Małgosią, to jest to przede wszystkim bycie wysłuchaną i zauważoną. Ta druga wartość to jedna z najbardziej podstawowych potrzeb każdego z nas. Małgosię cechują niesamowita intuicja, mądrość życiowa, konsekwencja oraz profesjonalizm. Wszystko to jest zanurzone w Jej spokoju, którego doświadczam za każdym razem kiedy się widzimy. Polecam współpracę z Małgosią z całego serca.

Basia Świderska, Nauczycielka Mindfulness, Basia be.Mindful.

Praca coachingowa z Gosią to jedna z lepszych rzeczy jaką dla siebie zrobiłam. Już po kilku sesjach pojawiały się zmiany w moim życiu i we mnie, otwierały nowe możliwości, o których wcześniej nawet nie myślałam, albo ich nie dostrzegałam. Nie zawsze było łatwo bo to też praca z emocjami i własnymi lękami, otworzenie się na zmiany, zadanie sobie trudnych pytań i próbowanie na nie odpowiedzieć. Jednak Gosia pięknie mnie w tym procesie rozwoju wspierała. Te sesje bardzo dużo mnie nauczyły i inspirowały do dalszego działania. Gosia świetnie słucha, co uważam, że jest kluczowe w tej pracy, jest cierpliwa, trafia w potrzeby indywidualne klienta. Jest bardzo oddana temu co robi, widać zaangażowanie i profesjonalizm. Właściwa osoba na odpowiednim miejscu. Zdecydowanie polecam Gosię.

Magdalena Jarska

Jak znów być sobą, jak wsłuchiwać się w siebie, jak odważnie podejmować decyzje i brać na klatę ich konsekwencje, jak problemy traktować jak wyzwania, jak być szczęśliwą z samą sobą… Na te i wiele innych pytań zaczęłam znajdować odpowiedzi dzięki spotkaniom z Gosią podczas sesji coachingu. Nie wierzyłam w takie rzeczy, chciałam zawsze i wszystko ogarniać sama, ale postanowiłam zaryzykować i pozwolić, by osoba patrząca na mnie z zewnątrz pomogła mi zrozumieć samą siebie. Cierpliwość w słuchaniu, rzeczowość w odpowiedziach, akceptacja w każdej dziedzinie, inspirujące pomysły, ogromna wiedza przekazywana zrozumiałym językiem a także – albo i zwłaszcza morze ciepła i życzliwości znalazłam w osobie Gosi podczas każdej sesji. Dzięki niej jestem bardziej pewna siebie, bardziej szczęśliwa i po prostu jestem sobą! Żałuję tylko jednego: że nie poznałam jej wcześniej!

Agnieszka

Gosia jest osobą wyrozumiałą i ciepłą. Przez cały proces wiedziałam, że jestem słuchana uważnie oraz, że nie jestem poddawana ocenie. Gosia nie narzuca żadnych klisz, ani nakładek kulturowych. Zadaje pytania. Dzięki niej człowiek znajduje miejsce i przestrzeń dla siebie. Zdecydowałam się na sesje coachingu ze względu na problemy z niską samooceną, ze znalezieniem pracy i sensem w życiu oraz z powodu uczucia bycia niezrozumianym przez najbliższe otoczenie. Dzięki sesjom z Gosią dostałam pełne wsparcie oraz kopa, aby zacząć działać na różnych polach swojego życia. Pozwoliło mi to na nowo szukać sensu poza pracą oraz myśleć w szerszej perspektywie, na nowo wyrwać się z ciasnych mentalnych ram jakie często narzuca nam środowisko w pracy. Po spotkaniach z Gosią patrzę na otaczający mnie świat z szerszą perspektywą, bez oceniania siebie i innych, mam przed oczami swoje cele i priorytety, które obecnie są mocno ugruntowane i lepiej mogę komunikować swoje odczucia, pragnienia i życiowe priorytety.

Ula, introwertyk, miłośniczka muzyki, biologii, literatury i sztuki

Miałam przyjemność odbyć kilka sesji coachingowych u Małgosi Jędrzejczyk. Były to dla mnie ważne spotkania. Przy jej życzliwym i uważnym wsparciu mogłam się przyjrzeć swoim trudnościom i ten wgląd przetransformować na zadania do wykonania małymi krokami, za które już tylko ja sama mogę wziąć odpowiedzialność. Na sesjach padło też kilka istotnych pytań, które wymagały ode mnie głębokiego namysłu i dotarcia do odpowiedzi, które nie były wcale oczywiste i pozwoliły mi uświadomić sobie głębsze przyczyny moich zachowań. Cieszę się, że mogłam ten odcinek drogi przejść i wpuścić więcej zrozumienia w moje życie. Dziękuję Małgosiu za twoje towarzyszenie mi w tym procesie i życzę tobie i twoim klientom pięknego rozwoju!

Małgorzata Kozyra

Cennik

Opinie

Galeria

Wideo

Wydarzenia

image