Kto
image
 • imageCoach
 • imagePsychiatra
 • Psychodietetyk
 • imagePsycholog
 • Psycholog Sportowy
 • imagePsycholog dziecięcy
 • Psychoterapeuta
 • Seksuolog
 • Trener biznesu
 • imageTrener mentalny
 • Trener mindfulness
 • Wellbeing
Gdzie
image
image

Janusz Pitera

Trener Bizesu, Mentor, Coach, właściciel portalu Łączy Nas Rozwój

Dodaj opinię jako pierwszy

Ukończyłem krakowską Akademię Wychowania Fizycznego z czego jestem niezmiernie dumny. Studia podyplomowe w zakresie zarzadzania operacyjnego i logistyki ukończyłem w Akademii Krakowskiej, a studia MBA na Uniwersytecie Bedfordshire Luton w Wielkiej Brytanii. Jestem absolwentem London School of Economics o profilu Marketing i Zarządzanie Operacyjne.

Od ponad 20 lat zajmuję się problematyką sprzedaży i świadczenia usług. Byłem współtwórcą wielu programów rozwoju osób i firm takich organizacji jak: BNP Paribas Lease Group, Société Générale, Millennium Leasing – współpracując z John Deere, Nissan, Kässbohrer, Bobcat, Case New Holland, FORD… lista jest znacznie dłuższa i jestem dumny z tego, że mogę swoje liderskie doświadczenia przekazać Tobie.

Moją osobistą dumą jest to, że nigdy nie doprowadziłem do sytuacji, która pozbawiła mojego współpracownika pracy.

Od 14 lat pracuję w zespole znakomitych specjalistów będąc
Certyfikowanym Sędzią w Programie Polish National Sales Awards.

Od 3 lat jestem Członkiem Założycielem The John Maxwell Team Polska, Koordynatorem Programu Certyfikacyjnego, członkiem międzynarodowego Zespołu Sprzedaży tej organizacji, największej na świecie, szkolącej liderów, trenerów i coachów.

Prywatnie? Uwielbiam podróże małe i duże, spędzone w towarzystwie ważnych dla mnie osób. Uwielbiam dobrą kuchnię, a jeszcze bardziej możliwość zaistnienia jako ten, który przygotowuje i poda to, co pojawi się na stole.

Przywództwo, rozwój i uczenie się przez całe życie jest dla mnie inspiracją do tego, by dla Ciebie pracować.

Jestem bezgranicznie wdzięczny wszystkim, którzy doprowadzili mnie do miejsca, w którym jestem, a w szczególności moim współpracownikom i przełożonym.

… powiedzieli o mnie na LinkedIn:

Janusz Pitera dał mi szanse w życiu i uwierzył we mnie, a to rzadkość w tych czasach – to dzięki niemu rozpoczęłam karierę zawodową w finansach. Był moim przełożonym, który okazał się fantastycznym człowiekiem i bardzo kompetentną osobą, która posiada ogromną wiedzę na swoim stanowisku. Janusz Pitera dał się poznać jako osoba sumienna i zdyscyplinowana oraz chętna zawsze do niesienia pomocy. Bardzo dobrze radził sobie zarówno z nawiązywaniem kontaktów interpersonalnych, jak i z obowiązkami natury formalnej. Charakteryzowała go dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Marta Wysocka-Fronczek (Grupa mBank S.A. i Commerzbank AG)

“W trakcie 2 lat studiów MBA miałem okazję dobrze poznać Janusza. Mogę powiedzieć, że jest on zdecydowanie zorientowanym na biznes/cel urodzonym liderem, w pełni demonstrującym styl coachingowy. Oceniając jego cechy osobowości, mógłbym je podsumować następująco: asertywny, otwarty, charyzmatyczny, pełen pasji, wizjonerski, ambitny, zespołowy, słuchający, zorganizowany. Obcowanie z nim to niewątpliwa przyjemność, dlatego bez wahania polecam go do pracy lub jako partnera biznesowego. Z pewnością jest/będzie bezcennym atutem dla wszelkiego rodzaju organizacji.”

Tomasz Rycak CEO, FAMED Żywiec Sp. z o.o.

“Współpracowałem z Januszem będąc kierownikiem Zespołu Zarządzania Produktami Millennium Leasing. Bardzo dobrze wspominam ten okres. Janusz jest osobą o ogromnym doświadczeniu zawodowym i życiowym. Posiada szerokie zainteresowania i widzę z wielu dziedzin. Jest przy tym inteligentny, skromy i taktowny dlatego potrafi oczarować swoje otoczenie. Te trzy wymienione przeze mnie cechy: wiedza, doświadczenie i inteligencja to gwarancja sukcesu w organizacji.”

Piotr Łodyga, Analityk w Warta SA

“Janusza znam od kilkunastu lat, kiedy był dyrektorem handlowym BNP Paribas Lease Group Poland. Jego wnikliwe rady pomogły nam w prowadzeniu bardzo udanego programu lojalnościowego.

Janusz jest także jednym z pierwszych (jeśli nie pierwszym) profesjonalnym członkiem, który dostrzegł wagę Polish National Sales Awards i wspierał inicjatywy od samego początku. Jako jeden z obecnych sędziów PNSA jego rady są wysoko cenione.

Nie waham się polecić Janusza oraz jego fachowej wiedzy i rzetelności.”

Elżbieta Pełka FRCA|FCIM Prezes Zarządu Polish National Sales Awards

Kim jestem? | Moje doświadczenie | Obszary mojej pracy | Jak pomagam Klientom

Cennik

Opinie

Galeria

Wideo

Wydarzenia

image